Sezon wiosenny od New Balance przynosi nam nowy zestaw „Football Pack” z oznaczeniem Made in England. Jest to zestaw trzech modeli zainspirowanych obuwiem piłkarskim. W jego skład wchodzą takie pozycje jak New Balance 1500 oraz New Balance 577, a także całkiem nowa pozycja New Balance Epic TR.

Marka New Balance od zawsze podkreślała swoje przywiązanie do tradycji. W tym roku przyszła pora na ulubiony sport Brytyjczyków, na piłkę nożną. Każdy z bohaterów tego wpisu wykonany jest z czarnej skóry, która zastąpiła klasyczną siateczkę i zamsz. Dopełniono projekty wstawkami w kontrastowej bieli i postawiono na podeszwie w tym samym kolorze.

Zerknijcie zatem na załączone poniżej video oraz zestaw fotografii i sami oceńcie efekty ich pracy. Jeśli coś Wam wpadło w oko to śmiało szukajcie nowości w sklepie New Balance.

New-Balance-Football-Pack-2 New-Balance-Football-Pack-3 New-Balance-Football-Pack-4 New-Balance-Football-Pack-5 New-Balance-Football-Pack-6 New-Balance-Football-Pack-7 New-Balance-Football-Pack-8

 

Reklama
air jordan