- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNew Balance 997H to nowa wariacja kultowego modelu 997

New Balance 997H to nowa wariacja kultowego modelu 997

Amerykański brand New Balance przedstawił właśnie światu swoje najnowsze dziecko w postaci butów o nazwie New Balance 997H, które zostały zoptymalizowane pod kątem współczesnego, zmodernizowanego wyglądu.

Jeśli S przy modelu 997S odnosi się do słowa Sport, to co oznacza H? Choć nie zostało to publicznie ujawnione przez New Balance, prawdopodobnie „H” reprezentuje słowo „Hypothesis”, jako ukłon w stronę modelu 997 jako przyszłościowego flagowego modelu o wielu iteracjach.

Designerzy amerykańskiej marki oryginalną podeszwę C-CAP/ENCAP zastępują nowym produktem GCEVA, a zmodernizowany profil podeszwy zapewnia jeszcze lżejszą i bardziej sportową jazdę. Z kolei jaskrawe neonowe akcenty doskonale pasują do dziedzictwa New Balance. To co rzuca się w oczy to zmiany w okolicach kołnierza, a także dołożono pętelkę na zapiętce. Dochodzi do tego jeszcze powiększony branding na podeszwie środkowej. Zresztą sami sprawdźcie na załączonych poniżej fotografiach.

Podczas gdy oznaczenie „Made in USA” zawsze będzie na szczycie produkcji New Balance, 997H celuje w zupełnie inną niszę. Lekki, szybki i po prostu stylowy model 997H otwiera świeży i nowoczesny rozdział kultowego dziedzictwa 997.

Na start nowe New Balance 997H pojawią się w kilku różnych kolorystykach. Nowości szukaj w internetowym sklepie New Balance.

New Balance 997H 0 New Balance 997H 1 New Balance 997H 2 New Balance 997H 3 New Balance 997H 4 New Balance 997H 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: