- Reklama -NIkeNIke

Duet NEXUSVII x Casio wydaje militarną wersję zegarka G-SHOCK DW-5600

Nie ma chyba miesiąca czy nawet tygodnia, w którym nie widzielibyśmy kolaboracyjnego projektu zegarka G-Shock DW-5600. Na przykład za wariant widoczny na zdjęciach odpowiadał zespół designerów powstały na linii NEXUSVII x Casio.

Projektanci odzwierciedlając anty-komercyjne i korporacyjne przepisy wojskowe, usunęli z tarczy zegarka branding „CASIO” oraz „NEXUSVII” co jest wyjątkowe i niespotykane w tego typu projektach. Zarówno pasek, jak i koperta zostały zabarwione na matowy odcień zgniłej, militarnej odcieni, a jedynie metalowe ramki oraz tarcza zegarka pozostały w kolorze czarnym. Zegarek został wyposażony w podświetlenie, które emituje odcień podczerwieni, dzięki czemu tarcza zegarka jest lepiej widoczna w nocy. Zwieńczeniem militarnej stylistyki jest tekturowe opakowanie z pieczątką przedstawiającą specyfikację projektu niczym metka z wojskowej odzieży.

Premiera zegarka NEXUSVII x Casio G-SHOCK DW-5600 ustawiona jest na 23 maja i będzie go można kupić w ich sklepie online za mniej więcej $194 dolarów.

NEXUSVII x Casio g-shock dw-5600 1 NEXUSVII x Casio g-shock dw-5600 2 NEXUSVII x Casio g-shock dw-5600 3 NEXUSVII x Casio g-shock dw-5600 4 NEXUSVII x Casio g-shock dw-5600 5 NEXUSVII x Casio g-shock dw-5600 6 NEXUSVII x Casio g-shock dw-5600 7 NEXUSVII x Casio g-shock dw-5600 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: