- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaStylSneakersNeymar Jr x Nike Shox R4 - oto oficjalne zdjęcia i szczegóły...

Neymar Jr x Nike Shox R4 – oto oficjalne zdjęcia i szczegóły premiery

Po pierwszych przeciekach w końcu możemy Wam zaprezentować oficjalne zdjęcia i podać szczegóły dotyczące premiery butów Neymar Jr x Nike Shox R4.

Gwiazda brazylijskiej piłki i klubu PSG został zaproszony przez designerów Nike do zaprojektowania dwóch nowych wersji butów, które po dziś dzień wzbudzają wiele skrajnych emocji. Chodzi o model Shox R4 z 2000 roku, który teraz powraca na sklepowe półki. Efektem ich wspólnej pracy jest wariant w białawym kolorze dopełniony kontrastową czerwienią na „sprężynach” i kilku innych delikatnych akcentach. Drugą wersją jest wariant w wyrazistych barwach, które od razu rzucają się w oczy. Widzimy tu płynne przejście od jaskrawej zieleni poprzez kolor żółty aż po pomarańcz i czerwień. Wszystko to dopełnione kontrastową czernią. Na językach pojawia się napis z nazwiskiem pochodzącego z Brazylii piłkarza.

Bohaterzy tego wpisu, czyli dwa warianty butów Neymar Jr x Nike Shox R4 pojawią się w internetowym sklepie Nike już 30 maja.

Neymar Jr x Nike Shox R4 1 Neymar Jr x Nike Shox R4 2 Neymar Jr x Nike Shox R4 3 Neymar Jr x Nike Shox R4 4 Neymar Jr x Nike Shox R4 5 Neymar Jr x Nike Shox R4 6

 

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: