Całkiem niedawno mieliście możliwość zapoznać się z najlepszym artykułem w Polsce na temat serii Nike Air Foamposite, którego właśnie musimy uzupełnić o najnowszą odsłonę butów Air Foamposite Pro w kolorystyce zwanej potocznie Gucci, jednakże Nike z wiadomych przyczyn nie może używać takiego nazewnictwa.

Całość opiera się na czarnej jednolitej konstrukcji, którą przełamano dużym błyszczącym Swooshem po boku. Uzupełnieniem nadającym charakteru temu projektowi są akcenty w kolorze czerwonym jak wyściółka czy zielonym jak wewnętrzna część ‚skarpety’ i języka. Wszystko to spoczywa na podeszwie z włóknem węglowym i spodem w  kolorze kauczuku, gdzie dochodzą raz jeszcze akcenty w czerwieni i zieleni.

Premiera prezentowanych poniżej butów ustawiona jest na 4 września.

Nike Air Foamposite Pro
Black/Gorge Green-Gym Red-Metallic Gold
624041-004
4 Wrzesień 2015
$230

NIKE AIR FOAMPOSITE PRO-BLACK-GORGE GREEN-GYM RED-METALLIC GOLD-1 NIKE AIR FOAMPOSITE PRO-BLACK-GORGE GREEN-GYM RED-METALLIC GOLD-2 NIKE AIR FOAMPOSITE PRO-BLACK-GORGE GREEN-GYM RED-METALLIC GOLD-3 NIKE AIR FOAMPOSITE PRO-BLACK-GORGE GREEN-GYM RED-METALLIC GOLD-4 NIKE AIR FOAMPOSITE PRO-BLACK-GORGE GREEN-GYM RED-METALLIC GOLD-5

Reklama
air jordan