- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Air Footscape Woven Chukka w kolorystyce „Striking Blue”

Nike Air Footscape Woven Chukka w kolorystyce „Striking Blue”

Dawno nic nie pisaliśmy na temat butów Nike Air Footscape Woven Chukka. Ale już zmieniamy ten stan rzeczy, bowiem na horyzoncie pojawiła się bardzo fajna kolorystyka tego modelu, oznaczona jako Striking Blue.

Zanim jednak przejdziemy do pełnej charakterystyki tego zestawienia barw, warto poświęcić kilka słów na temat samego obuwia, które posiada krój 3/4 i niepowtarzalną tkaną konstrukcję. Ponadto sama cholewka wyposażona w zamsz i wzór, przypominający skórę węża, dodają luksusowego wyglądu.

Natomiast, jeśli chodzi już o samo wydanie to tutaj postawiono na morską zieleń tudzież matowy matowy niebieski. Kolor te zdecydowanie tutaj dominuje i zajmuje większą część, wspomnianej wyżej zamszowej cholewki. Do tego dochodzi charakterystyczny, przechodzący przez całą powierzchnię spot, zabarwiony na ciemny odcień szarości. Uzupełnieniem stawki jest masywna biała podeszwa a jej spód to klasyczna guma.

Co do dostępności tej parki to już teraz atakujcie wybrane sklepy na świecie, które posiadają w swoim asortymencie produkty Nike. Możecie zerknąć między innymi do naszego subiektywnego artykuły, który poświęcony jest polskim sklepom: 15 najlepszych polskich sklepów ze sneakersami, ale przede wszystkim podbijcie na oficjalną stronę internetową Nike, bowiem to właśnie tam buty te widnieją już w ofercie.

Nike Air Footscape Woven Chukka w kolorystyce „Striking Blue” 1 Nike Air Footscape Woven Chukka w kolorystyce „Striking Blue” 2 Nike Air Footscape Woven Chukka w kolorystyce „Striking Blue” 3 Nike Air Footscape Woven Chukka w kolorystyce „Striking Blue” 5 Nike Air Footscape Woven Chukka w kolorystyce „Striking Blue” 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: