W serii Raining Buckets, z której pokazywaliśmy Air Force 1 Low w kolorystyce nazwanej w skrócie Urban Haze znalazło się również miejsce na kolorystykę nazwaną Light Taupe.

Designerzy Nike Sportswear lecą na tym samym patencie co u poprzednika. Co jest cechą wspólną? Przede wszystkim wyściółka w czerwono czarną kratę prosto z koszuli drwala. Kolejnymi elementami, które widzimy w obu przypadkach to biały Swoosh oraz dwa otwory wentylacyjne po boku buta. No i oczywiście podeszwa w bieli z kauczukowym spodem, to też jest takie samo. Jedyna różnica, ale za to najważniejsza to kolor skórzanej cholewki. Tu projektanci inwestują w kolor szary, to on zdominował ten wariant.

Widoczne tu buty Nike Air Force 1 Low kupicie w polskim sklepie Nike Sportswear, natomiast zdjęcia pochodzą z amerykańskiego Sneaker Politics.

NIKE AIR FORCE 1 07 LV8 RAINING BUCKETS LIGHT TAUPE-1 NIKE AIR FORCE 1 07 LV8 RAINING BUCKETS LIGHT TAUPE-2 NIKE AIR FORCE 1 07 LV8 RAINING BUCKETS LIGHT TAUPE-3 NIKE AIR FORCE 1 07 LV8 RAINING BUCKETS LIGHT TAUPE-4 NIKE AIR FORCE 1 07 LV8 RAINING BUCKETS LIGHT TAUPE-5 NIKE AIR FORCE 1 07 LV8 RAINING BUCKETS LIGHT TAUPE-6 NIKE AIR FORCE 1 07 LV8 RAINING BUCKETS LIGHT TAUPE-7

Reklama
air jordan