- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearTen eksperyment na modelu Nike Air Force 1 Low powstał na wzór...

Ten eksperyment na modelu Nike Air Force 1 Low powstał na wzór maski gazowej

W ostatnich dwóch trzech latach na naszych odbywa się niemała rewolucja w Nike. Projektanci mają obecnie wolną rękę i mogą nie tylko eksperymentować na kolorach, ale również na materiałach, konstrukcji czy Swooshu (a ten był do tej pory nietykalny). Przykładem takich działań niech będą poniższe Nike Air Force 1 Low powstałe na wzór maski gazowej.

Na wstępie wspomnimy, że na boku możecie zauważyć napis n.354, który pod parasolem Nike zadebiutował w zeszłym roku. Jak wtedy opisywaliśmy, przedsięwzięcie to zbiera idee, projekty i DNA, które następnie zostają wykorzystane do pobudzania nowych pomysłów, które przesuwają granice projektowania obuwia. Widzimy tu idealne połączenie przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, które przynosi nam świetne surowe konstrukcje.

Podobnie mamy i w tym projekcie. Wariant widoczny na dołączonych fotografiach został opisany jako Experimental i inspirował się maskami tlenowymi wykorzystywanymi w laboratoriach badawczych Nike.

Mamy zatem wytłaczaną i formowaną cholewkę, którą następnie skąpano w kadzi z czarną farbą. Dodatkowym smaczkiem jest metka, którą nietypowo zamontowali na tyle cholewki. Mało tego, zabarwiono ją na rzucającą się w oczy nienową zieleń. Gąbkowy język w wyrazistym odcieniu koloru niebieskiego i pętelka na tyle w tym samym kolorze wieńczą cały projekt.

Konkretów co do ich premiery w internetowym sklepie Nike jeszcze nie znamy. Sprawdzajcie jednak na bieżąco dział nowości, ponieważ mogą się pojawić w każdej chwili.

Nike Air Force 1 Experimental
Black / Anthracite – Chile Red – Hyper Royal
CV1754-001
$110
Zima 2020

Nike Air Force 1 Experimental Black Anthracite CV1754-001 1 Nike Air Force 1 Experimental Black Anthracite CV1754-001 2 Nike Air Force 1 Experimental Black Anthracite CV1754-001 3 Nike Air Force 1 Experimental Black Anthracite CV1754-001 4 Nike Air Force 1 Experimental Black Anthracite CV1754-001 5 Nike Air Force 1 Experimental Black Anthracite CV1754-001 6 Nike Air Force 1 Experimental Black Anthracite CV1754-001 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: