Ostatnie sezony przyniosły nam wiele rewolucyjnych projektów i zmian, jednym z nich było wprowadzenie technologii Flyknit do klasycznych butów Air Fotce 1. Wspominamy o tym, ponieważ na rynku pojawi się za chwilę całkiem nowa kolorystyka, mianowicie Navy.

Projektanci Nike Sportswear by odchudzić i sprawić by but był lżejszy wprowadzili na cholewce przewiewną przędzę Flyknit. Została ona zabarwiona w kilku odcieniach koloru niebieskiego i tytułowego granatu. Towarzyszą temu detale wykonane z granatowej skóry jak język oraz zapiętka. Natomiast Swoosh, który również jest ze skóry, został zabarwiony na biało. Wszystko to spoczywa na białej podeszwie z granatowymi akcentami.

Konkretów co do sklepowej premiery poniższych butów Nike Air Force 1 Low Flyknit nie znamy, ale powinny to być najbliższe dni. Sprawdzajcie zatem na bieżąco dział nowości w sklepie Nike Sportswear.

Nike Air Force 1 Flyknit-Navy-1 Nike Air Force 1 Flyknit-Navy-2 Nike Air Force 1 Flyknit-Navy-3 Nike Air Force 1 Flyknit-Navy-4 Nike Air Force 1 Flyknit-Navy-5

Reklama
air jordan