Nike Sportswear wprowadziło właśnie na rynek nową wariację na temat Uptownsów, chodzi o model Nike Flyknit Air Force 1. Ostatnio pokazywaliśmy wersje Low, dziś mamy dokładne zdjęcia wariantu High w kolorystyce University Red.

Tak jak u poprzedników mamy białą podeszwę z przezroczystymi akcentami, na której stoi cholewka wykonana w technologii Flyknit, co jest pierwszym takim zabiegiem designerów z Oregonu w historii. W tym przypadku przędza jest w odcieniach czerwieni, które przełamuje się czernią na skórzanym Swooshu i zapiętce, a także w okolicach sznurówek, które również są w tym kolorze, tak samo zresztą jak język.

Zdjęcia butów Flyknit Air Force 1 High pochodzą ze sklepu Sneaker Politics, ale sprawdzajcie już powoli bliższe nam sklepy.

Nike Air Force 1 High Flyknit-University Red-1 Nike Air Force 1 High Flyknit-University Red-2 Nike Air Force 1 High Flyknit-University Red-3 Nike Air Force 1 High Flyknit-University Red-4 Nike Air Force 1 High Flyknit-University Red-5 Nike Air Force 1 High Flyknit-University Red-6 Nike Air Force 1 High Flyknit-University Red-7

Reklama
air jordan