- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Air Force 1 Low - High-Frequency Digital Camouflage

Nike Air Force 1 Low – High-Frequency Digital Camouflage

Właśnie w tym roku swoją okrągłą 30 rocznicę istnienia, obchodzi kultowy już i dobrze nam znany model Air Force 1. Jego „ojcem” jest ceniony na całym świecie projektant Bruce Kligore. Chyba nikt nie zaprotestuje, jeśli powiemy, że może być on w pełni zadowolony ze swojego „dziecka”, które na rynku odniosło masę sukcesów. Tak naprawdę buty te od samego początku cieszyły się sporym zainteresowaniem oraz w szybkim tempie zyskały wiele fanów na cały świecie, bijąc przy tym wszelkie rekordy popularności.

Dlatego też z okazji urodzin, firma Nike przyszykowała dla nas specjalne wydanie tych sneakersów. Jak widać na zdjęciach kolorystyka składa się głównie z dwóch barw – białej i szarej. Do tego dochodzą niewielkie elementy w czarnym odcieniu. Mimo wszystko nie kolor jest tutaj najważniejszy a wzór, który znajduje się na całej powierzchni. Swoim wyglądem nawiązuje on do ludzkiego DNA, ale nie jest to jedyne zastosowanie tego motywu – obecnie „cyfrowy kamuflaż” to patent często używany przez wojsko w różnego rodzaju okolicznościach np. w pustynnych akcjach, gdzie głównym zadaniem jest ochrona żołnierzy.

Jednak aby grafika ta nie miała jedynie zimnego i surowego kształtu, dobrego i charakterystycznego dla militarnych klimatów, została ona specjalnie wykonana w najnowszej technologii High Frequency (wysoka częstotliwość), która w świetny sposób bawi się przestrzenią. Dzięki temu zabiegowi, otrzymujemy efekt 3D. Duże wrażenie robi również odblaskowy materiał umieszczony w okolicach pięty oraz na języku. Ponadto, całość uzupełniona jest przez białe sznurówki oraz masywną podeszwę.

Zdecydowanie jest to gratka dla wszystkich miłośników brandu z „łyżwą”. Warto dodać, że model ten będzie produkowany w wersji premium. Cena jak i data premiery tych efektownych kicksów jest jeszcze nieznana, ale bądźcie czujni ponieważ powinniśmy spodziewać się ich już w czerwcu w wybranych sklepach Nike!

 

 

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: