Jakiś czas temu wspominaliśmy o nowej kolekcji Air Force 1 „Camo”, która już zagościła na sklepowych półkach w ostatnich tygodniach. Teraz prezentujemy Was kolejny wariant, który również wchodzi w ten program Camo.

Widoczne tu Air Force 1 będą ‚ubrane’ w kamuflaż korzystający z odcieni brązu, zieleni oraz czerni. Jego wzór jest jednym z najczęściej stosowanych i zarazem popularnych na rynku. Jednakże projektanci Nike nie byliby sobą, gdyby nie dołożyli do tego czegoś od siebie. Gdy rozbłysną światła to odblaskowe detale znajdujące się na całej cholewce zaczynają się mienić. Kamuflażowy wzór uzupełnia klasyczna czarna podeszwa, wiązanie i język oraz boczna łyżwa, które są w tym samym kolorze.

Premiera opisywanych Nike Air Force 1 Low w kolorystyce Medium Olive Camo Reflective już 26 listopada w sklepie Nike.

Nike Air Force 1 Low 07-Medium Olive Camo Reflective-0 copy Nike Air Force 1 Low 07-Medium Olive Camo Reflective-1 copy Nike Air Force 1 Low 07-Medium Olive Camo Reflective-2 copy Nike Air Force 1 Low 07-Medium Olive Camo Reflective-3 copy Nike Air Force 1 Low 07-Medium Olive Camo Reflective-4 copy Nike Air Force 1 Low 07-Medium Olive Camo Reflective-5 copy

Reklama
air jordan