- Reklama -NikeNike

Nike wypuści Air Force 1 Low „Anniversary Edition” ze… szczoteczką do zębów

Aż trudno uwierzyć, że to już 40 lat od premiery butów Nike Air Force 1! W tym roku projektanci Nike zaserwują nam z tejże okazji szereg wyjątkowych wydań. Poniższy bohater będzie zapewne jednym z najważniejszych. Przed Wami Air Force 1 Low „Anniversary Edition” ze… szczoteczką do zębów.

Pamiętam jak dziś, że za dzieciaka jak się kupiło białe buty do kosza czy jakieś inne sportowe to po każdym wyjściu łapało się starą szczoteczkę do zębów i czyściło się każdy brud czy kurz. No, ale widać, że nie byliśmy jedyni, którzy to robili.

Projektanci Nike w nawiązaniu do tego faktu wypuszczą okazjonalną wersję Uptownsów z białą skórzaną cholewkę. Co ciekawe, zamiast zwykłego breloka zawieszą przy niej… wspomnianą szczoteczkę. Jej biała rączka będzie dopieszczona napisem 'Since 1992′.

Projekt dopełnią ciemnobrązowe brandingowe akcenty w postaci napisów na metce i zapiętce oraz Swoosh na bocznych panelach cholewki. Całość będzie stała na białej podeszwie z ciemnobrązowy spodem.

Na chwilę obecną szczegóły premiery butów Nike Air Force 1 Low „Anniversary Edition” w ich sklepie online owiane są jeszcze tajemnicą. Jak tylko zdobędziemy więcej informacji to od razu damy Wam znać.

Nike Air Force 1 Low Anniversary Edition zdjecia 1 Nike Air Force 1 Low Anniversary Edition zdjecia 2 Nike Air Force 1 Low Anniversary Edition zdjecia 3

LINK DO SKLEPU

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: