- Reklama -NIkeNIke

Nike Air Force 1 Low „Logos” – Red

Na pierwszy rzut oka można domyślać się, że widoczne tu Nike Air Force 1 Low Logos mogły powstać w kolaboracji z nowojorską marka Supreme. Okazuje się, że jest to wydanie Quickstrike, za którym stoi tylko i wyłącznie Nike Sportswear.

Dziś przed Wami wydanie Red, czyli pierwsze z trzech jakie pojawią się w sklepach. W naszym przykładzie wszystko zostało zabarwione na czerwono i pokryte kontrastowym białym wzorem z logotypem Nike Air. Nietknięta pozostała jedynie wyściółka oraz skórzany boczny Swoosh, a także sznurówki – wszystko to również jest czerwone. Z kolei w kolorze białym jest podeszwa z delikatnym czerwonym akcentem.

Premiera opisywanych butów Nike Air Force 1 Low „Logos” przewidziana jest na 19 sierpnia. Nie wiem jak będzie z premierą w Polsce. Sprawdzajcie wtedy uważnie sklep pod tym linkiem i nie przegapcie premiery.

Nike Air Force 1 Low Logos Red-1 Nike Air Force 1 Low Logos Red-2 Nike Air Force 1 Low Logos Red-3 Nike Air Force 1 Low Logos Red-4 Nike Air Force 1 Low Logos Red-5 Nike Air Force 1 Low Logos Red-6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: