- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike bawi się symboliką. Oto Air Force 1 Low w specjalnej wersji...

Nike bawi się symboliką. Oto Air Force 1 Low w specjalnej wersji „Manchaster Bee”

Ekipa designerów i marketingowców Nike już od wielu, wielu lat umiejętnie sprzedaje nam symbolikę i motywy przewodnie nawiązujące do konkretnych wydarzeń czy zjawisk. Dziś możemy Wam przedstawić specjalne wydanie butów Air Force 1 Low. Mowa o wersji „Manchaster Bee”, których inspiracją był symbol słynnego angielskiego miasta.

Pszczoła została przyjęta jako jeden z symboli miasta już w XVIII wieku. Odzwierciedlała ona czas, kiedy miasto stało się liderem rewolucji przemysłowej, symbolizując to, że jest rojem aktywności i przedsiębiorczości dla ciężko pracujących mieszkańców.

Wyliczanie świetnych projektów AF1 zajęłoby nam całe wieki, a to wydanie dochodzi do grupy tych najciekawszych, utrudniając całe zadanie. Klasyk, który wytrzymał próbę czasu nadchodzi w zamszowej konstrukcji zabarwionej na kolor miodowy. Jednakże zrknijcie na boczne panele, które wyjątkowo zostały wykonane ze skóry w tym samym kolorze co reszta cholewki. Z teksturowanej skóry wykonano również boczny Swoosh, ale tym przypadku skąpano ją w kadzi z brązową farbą. Wszystko to postawiono na białej podeszwie z szarym spodem i wykończono skórzaną wkładką.

Już po pierwszym kontakcie widać, że to detale odgrywają tu najważniejsze role. Pierwsze co rzuca się w oczy to wyszywana pszczoła umieszczona po zewnętrznej stronie pięty. Z kolei od wewnętrznej strony przebija się wzór z plastra miodu. Podobny wzór zastosowano ponadto na białawym siateczkowym języku, co tylko podkreśla dbałość o szczególny design tego wydania. Kropką nad i jest numer 0161 umieszczony na języku będący numerem kierunkowym do Manchesteru.

Na chwilę obecną pozostaje nam jedynie nacieszyć oko poniższymi fotografiami. Niestety, ale data premiery butów Nike Air Force 1 Low „Manchester Bee” nie jest jeszcze oficjalnie znana. Sprawdzajcie jednak oficjalny sklep Nike na bieżąco, ponieważ buty powinny pojawić się w ciągu najbliższych dni / tygodni.

nike air force 1 low manchester bee DC1939-200 1 nike air force 1 low manchester bee DC1939-200 2 nike air force 1 low manchester bee DC1939-200 3 nike air force 1 low manchester bee DC1939-200 4 nike air force 1 low manchester bee DC1939-200 5 nike air force 1 low manchester bee DC1939-200 6 nike air force 1 low manchester bee DC1939-200 7

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: