- Reklama -NikeNike

Nike szykuje na Halloween nowe Air Force 1 Low QS “Skeleton”

Niedawno jeszcze grzaliśmy tyłki na plażach, a teraz już trzeba szykować się na Halloween. A propos tego święta – Nike szykuje specjalną wersję butów  Air Force 1 Low zatytułowaną “Skeleton”. Poniżej znajdziecie ich dokładne zdjęcia.

Co serwują nam designery z Beaverton w Oregonie? Moim zdaniem jedno z ciekawszych wydań w tym modelu w tym roku i to nie podlega dyskusji, nawet nie próbuj. Za bazę mamy klasyczne Uptownsy w białej skórze. Po pierwsze stoją na białej podeszwie z fluorescencyjnym spodem świecącym w ciemnościach. Jednakże za cały charakter i wyjątkowość tego wydania odpowiada grafika na cholewce. Wydawałoby się, że na przestrzeni lat zrobiono juz wszystko, ale designerzy Nike ponownie podnieśli poprzeczkę. Na bokach widzimy grafikę przedstawiającą ludzkie kości stopy niczym z rentgenowskiego zdjęcia! Jak to mawia Hajto „Truskawką na torcie” jest to logotyp Nike wykonany z… kości.

Premiera butów odbędzie się już niedługo, bo 31 października. Z racji wydania Quickstrike ich ilość będzie ograniczona, a znajdą się w sklepie pod tym linkiem.

Nike Air Force 1 Low Low QS “Skeleton”
White / White – White
BQ7541-100
31 Październik 2018
419 zł

W oczekiwaniu na premierę możesz sprawdzić naszą listę najlepszych butów w historii z motywem Halloween.

Nike Air Force 1 Low QS Skeleton-0 Nike Air Force 1 Low QS Skeleton-1 Nike Air Force 1 Low QS Skeleton-2 Nike Air Force 1 Low QS Skeleton-3 Nike Air Force 1 Low QS Skeleton-4 Nike Air Force 1 Low QS Skeleton-5 Nike Air Force 1 Low QS Skeleton-6 Nike Air Force 1 Low QS Skeleton-7

LINK DO SKLEPU

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

Sourcegc911
- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: