- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Air Force 1 Low Type pojawią się w sklepach w wersji...

Nike Air Force 1 Low Type pojawią się w sklepach w wersji Sail / Earth Brown

Po krótkiej przerwie powracamy do nowej sylwetki Nike Air Force 1 Low Type, a to za sprawą jej nowej kolorystyki, którą można nazwać w skrócie Sail / Earth Brown.

Wydanie, któremu poświęcamy ten wpis, nie należy do tradycyjnych opcji. Designerzy z siedziby Nike w Beaverton w Oregonie zdecydowali się wypuścić koszykarskiego klasyka w ramach większego projektu nazwanego N.354.

Przekłada się to na odnowioną i unowocześnioną cholewkę. Warto chociażby rzucić okiem na konstrukcję tyłu cholewki, a przede wszystkim na jej wewnętrzną stronę. Widzimy tam półprzezroczyste panele skrywające pas będący dodatkowym zapięciem, które wychodzi aż na tyły cholewki i sprawia, że but lepiej trzyma się naszej stopy, nie wspominając już o futurystycznej stylistyce. Do tego jeszcze należy doliczyć pikowany język nadający butom wyjątkowości.

W kwestiach kolorystycznych idziemy w przeciwną stronę – jest spokojnie, stonowanie i bez większych ekscesów. Jaśniutka cholewka w przytłumionej bieli została dopieszczona akcentami w ciemnym brązie, które widać zarówno od wewnętrznej, jak i zewnętrznej strony buta. Wszystko to ma stać na podeszwie w jasnej barwie z brązowym gumowym spodem. Zresztą sami zerknijcie na poniżej dołączone oficjalne fotografie.

A teraz najważniejsze – gdzie je kupić? Szykujcie się na premierę w ciagu najbliższych dni / tygodni w internetowym sklepie Nike.

Nike Air Force 1 Low Type
Sail / Light Ivory – Earth Brown
CJ1281-100
Lato 2020
$140

Nike Air Force 1 Low Type Sail Light Ivory Earth Brown CJ1281-100 1 Nike Air Force 1 Low Type Sail Light Ivory Earth Brown CJ1281-100 2 Nike Air Force 1 Low Type Sail Light Ivory Earth Brown CJ1281-100 3 Nike Air Force 1 Low Type Sail Light Ivory Earth Brown CJ1281-100 4 Nike Air Force 1 Low Type Sail Light Ivory Earth Brown CJ1281-100 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: