- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersNIKE AIR FORCE 1 LOW UPSTEP BR (LATO 2016) - ILUSTRACJE

NIKE AIR FORCE 1 LOW UPSTEP BR (LATO 2016) – ILUSTRACJE

Zapewne część z Was zastanawiała się kiedyś jak połączyć zamiłowanie do Air Force 1 i chęć pośmigania w ulubionych butach w sezonie letnim. Nie oszukujmy się, skórzana gruba cholewka nie jest idealna na gorące wakacyjne dni.

Ekipa designerów Nike Sportswear po latach znalazła na to odpowiednie rozwiązanie, a jest nim wydanie Upstep Breathe. Jest to kolejna modyfikacja i zmiana, na którą miał wpływ postęp technologiczny i nowe materiały wynalezione w siedzibie w Beaverton w Oregonie. Dzięki temu nasze stopy w końcu poczują się swobodnie i będą mogły pooddychać podczas upalnych dni. Siateczkowa, lekka i przewiewna konstrukcja to coś całkiem nowego dla tego modelu, jednakże ogólna bryła buta oraz podeszwa pozostały zbliżone do pierwowzoru.

Poniżej znajdziecie ilustracje niektórych kolorystyk modelu Nike Air Force 1 Low Upstep Breathe, które pojawią się w sprzedaży w niedalekiej przyszłości.

NIKE AIR FORCE 1 LOW UPSTEP BR (LATO 2016) ILUSTRACJE-1 NIKE AIR FORCE 1 LOW UPSTEP BR (LATO 2016) ILUSTRACJE-2 NIKE AIR FORCE 1 LOW UPSTEP BR (LATO 2016) ILUSTRACJE-3 NIKE AIR FORCE 1 LOW UPSTEP BR (LATO 2016) ILUSTRACJE-4 NIKE AIR FORCE 1 LOW UPSTEP BR (LATO 2016) ILUSTRACJE-5 NIKE AIR FORCE 1 LOW UPSTEP BR (LATO 2016) ILUSTRACJE-6 NIKE AIR FORCE 1 LOW UPSTEP BR (LATO 2016) ILUSTRACJE-7

Source: US11
- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: