W okolicach NBA All Star weekend pojawi się kilka różnych wersji butów Air Force 1. Jedną z nich będzie bohater tego wpisu, który skierowany jest na kobiece stopy. Mowa tu o wersji Northern Lights.

Co serwują tym razem designerzy z siedziby Nike Sportswear? Ano bardzo prosty wariant, który jednocześnie wyróżnia się spośród tłumu, a to za sprawą akcentów. Zacznijmy jednak od samej cholewki, którą zrobiono z białej skóry, kolor ten widzimy również na sznurówkach oraz podeszwie. Zerknijcie jednak w głównej mierze na boczną łyżwę, nie jest ona naszytym materiałem, a tworzywem tak jakby wtopionym w cholewkę. Tu zastosowano kolor błękitny, podobnie jest na zapiętce. Z kolei wyściółka oraz spód podeszwy to miks kolorów inspirowany i odwzorowujący zorzę polarną. Zapiętka oraz język są dodatkowo zrobione z odblaskowego materiału 3M.

Buty kupicie w polskim sklepie Nike.

Nike  Air Force 1 Low WMNS QS „Northern Lights”
White/Bluecap-Green Glow-White
842929-100
Luty 2016

Nike Air Force 1 Low WMNS-Northern Lights-1 Nike Air Force 1 Low WMNS-Northern Lights-2 Nike Air Force 1 Low WMNS-Northern Lights-3 Nike Air Force 1 Low WMNS-Northern Lights-4 Nike Air Force 1 Low WMNS-Northern Lights-5 Nike Air Force 1 Low WMNS-Northern Lights-6 Nike Air Force 1 Low WMNS-Northern Lights-7 Nike Air Force 1 Low WMNS-Northern Lights-51

 

Reklama
air jordan