Nie da się nie zauważyć, że lato już się kończy, a to oznacza jedno – mnóstwo jesiennych całkiem nowych propozycji od takich marek jak chociażby Nike Sportswear. Na ten chłodniejszy okres w roku amerykański gigant od kilku sezonów szykuje specjalne wydania swoich klasyków sprzed lat – Air Force 1 Low.

Tym razem nie jest inaczej, na swoich ekranach widzicie najświeższą propozycję, która inspirowana jest ‚roboczymi butami’. Bazą jest ciemno czerwona skóra z lekką fakturą, znajdziemy je na górze toeboxa oraz na bocznych panelach. Pozostałe elementy, czyli panele wokół toeboxa, przy oczkach na sznurówki i na tyle mamy w nubuku, który dodatkowo ma zaaplikowane przeszycia w romby. Wszystko to spoczywa na białawej podeszwie z kauczukowym spodem, białawy jest również Swoosh, zapiętka oraz wyściółka. Zwieńczeniem projektu są metalowe oczka na okrągłe dwukolorowe sznurówki.

Zdjęcia pochodzą ze sklepu atmos, więc możemy się ich spodziewać w ciągu najbliższych dni/tygodni. W Polsce podpytajcie o nie w Worldbox.

Nike Air Force 1
Team Red/Light Bone-Gum Light Brown
488298-625
Jesień 2015

Nike Air Force 1 Low Workboot-Team Red-Light Bone-Gum Light Brown-1 Nike Air Force 1 Low Workboot-Team Red-Light Bone-Gum Light Brown-2 Nike Air Force 1 Low Workboot-Team Red-Light Bone-Gum Light Brown-3 Nike Air Force 1 Low Workboot-Team Red-Light Bone-Gum Light Brown-4

Reklama
air jordan