- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Air Ghost Racer wyjdą w wersji NYC

Nike Air Ghost Racer wyjdą w wersji NYC

Dokładnie 20 lat temu na sklepowych półkach zadebiutowały Nike Air Ghost Racer, które do tej pory nie doczekały się wydań retro. Kilka tygodni temu ekipa z Oregonu przywróciła wersję oryginalną sprzed lat, a za kilka chwil zaserwuje nam wydanie NYC, które sprawdzicie na dołączonych poniżej fotografiach.

Nowy Jork jest również nazywany jako Wielkie Jabłko. Właśnie ten ten motyw stał motywem przewodnim i inspiracją nowej kolorystyki. Na wzór czerwonego jabłka zostały zabarwione panele z syntetycznego zamszu, natomiast elementy z przewiewnej siateczki mamy w lekko wyblakłym odcieniu. Z kolei ogryzek i pestki to akcenty w kolorze brązowo czarnym znajdujące się na bokach buta oraz języku. Kropką nad i zdaje się być boczny Swoosh w kolorze białym oraz grafika z nadgryzionym jabłkiem i Nowym Jorkiem, którą umieszczono na wkładkach.

Konkretów co do premiery opisywanych Nike Air Ghost Racer „NYC” nie znamy, ale sprawdzajcie na bieżąco internetowym sklep Nike, ponieważ mogą pojawić się w każdej chwili.

Nike Air Ghost Racer NYC 1 Nike Air Ghost Racer NYC 2 Nike Air Ghost Racer NYC 3 Nike Air Ghost Racer NYC 4 Nike Air Ghost Racer NYC 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: