- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Air Mag - buty z filmu „Powrót do przyszłości”

Nike Air Mag – buty z filmu „Powrót do przyszłości”

Stało się!!! Po oficjalnych informacjach i prezentacji samowiążących się butów HyperAdapt 1.0 przyszła pora ruszyć i zaoferować nam wszystkim kultowe buty Nike Air Mag z filmu „Powrót do przyszłości”.

Tym razem po wielu spekulacjach na temat daty premiery i tego czy ten model w ogóle pojawi się w ofercie Nike oferuje nam możliwość wygrania butów w swoim konkursie! Dochody z wykupienia losu zostaną przeznaczone na fundację Michael J. Fox, która wspiera badania na temat choroby Parkinsona. I tak! Buty będą wyglądały prawie tak samo jak z filmu i będą miały system, który sam zawiąże nam buty!

Na potrzeby konkursu przewidziano dokładnie 89 par butów Nike Air Mag. Rusza on w dniu dzisiejszym – 4 października, a kończy się 11 października. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 17 października. Cena losu wynosi $10 USD i nie ma ograniczeń w liczbie nabywanych losów przez jedną osobę.

Wejdźcie na stronę Nike, zgłoście się, kupcie los i liczcie na szczęście. Trzymamy za Was kciuki!

https://www.youtube.com/watch?v=9lJu1gLvctQ

Nike Air Mag-buty z filmu Powrot do przyszlosci-1 Nike Air Mag-buty z filmu Powrot do przyszlosci-2 Nike Air Mag-buty z filmu Powrot do przyszlosci-3 Nike Air Mag-buty z filmu Powrot do przyszlosci-4 Nike Air Mag-buty z filmu Powrot do przyszlosci-5 Nike Air Mag-buty z filmu Powrot do przyszlosci-6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: