- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaStylSneakersJak i gdzie kupić Nike Air Max 1/97 „Sean Wotherspoon”

Jak i gdzie kupić Nike Air Max 1/97 „Sean Wotherspoon”

W zeszłym roku w okolicach marca ekipa Nike oddała głos swoim fanom i podczas Vote Forward 2017 sami wybrali to co pojawi się w sprzedaży podczas tegorocznego Air Max Day. Wygranym głosowania pozostał projekt Nike Air Max 1/97 „Sean Wotherspoon”. Poniżej dowiecie się kiedy i gdzie go kupić.

Projekt za którym stał Sean Wotherspoon – jeden z czołowych światowych kolekcjonerów klasycznej odzieży i obuwia, wyraża jego pasję do kultury lat 80. Czerpie też z klasycznych sztruksowych czapek, krajobrazów Los Angeles i Wirginii, z której pochodzi Sean, jak i dwóch ulubionych modeli twórcy: Air Max 1 i Air Max 97.

Zestawiono tu podeszwę z tego pierwszego modelu z cholewką drugiego. Przy czym cała konstrukcja oparta jest na kolorowym zamszu. Dodatkowym smaczkiem jest zestaw naszywek przypinanych na rzepy na języku. Poniżej na oficjalnych fotografiach możecie się im przyjrzeć ciut dokładniej.

Zatem gdzie kupić Nike Air Max 1/97 „Sean Wotherspoon”? Już 24 marca w oficjalnym sklepie Nike tylko pod tym linkiem pojawi się limitowana wersja, która będzie kosztowała 679zł.

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Nike Air Max 1 97 Sean Wotherspoon-1 Nike Air Max 1 97 Sean Wotherspoon-0 Nike Air Max 1 97 Sean Wotherspoon-2 Nike Air Max 1 97 Sean Wotherspoon-3 Nike Air Max 1 97 Sean Wotherspoon-4 Nike Air Max 1 97 Sean Wotherspoon-5

Raffle:

First-Come, First-Served

Insta:

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: