- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Air Max 1 “Dark Stucco Green”

Nike Air Max 1 “Dark Stucco Green”

Trzeba to otwarcie przyznać, że Nike Sportswear tegorocznymi wydaniami butów Air Max 1 rozwala system! Nie dość, że powrócili do lepszych kształtów i bryły to jeszcze kolorystyki dają radę. Niech przykładem na to będzie poniżej prezentowana wersja Premium w kolorystyce nazwanej w skrócie Dark Stucco Green.

Co w tym wydaniu jest takiego ciekawego? Nie wspominając już samych kształtów to warto zwrócić uwagę na materiały. Na czarnej podeszwie ze zgniło zielonym spodem postawiono cholewkę z wysokiej jakości materiałów. Mamy zatem skórzany mudguard w kolorze czarnym. Nad tym umieszczono płótno w miejscach gdzie zazwyczaj mamy siateczkę. Natomiast na boku mamy zamsz, a połączenie toeboxa z językiem, boczna łyżwa oraz pięta to ponownie skóra. Górne partie cholewki postanowiono zabarwić w kilku odcieniach koloru oliwkowego i zgniłej zieleni.

Widoczne tu Jedynki pojawią się w sklepie pod tym linkiem już za kilka tygodni, więc sprawdzaj na bieżąco.

Nike Air Max 1 Premium
Medium Olive/Dark Stucco-Anthracite
875844-201
Wrzesień 2017
$150

Nike Air Max 1 Dark Stucco Green-1 Nike Air Max 1 Dark Stucco Green-2 Nike Air Max 1 Dark Stucco Green-3 Nike Air Max 1 Dark Stucco Green-4 Nike Air Max 1 Dark Stucco Green-5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: