Nike Air Max 1 Premium „Elemental Gold” [Unboxing i zdjęcia On Feet]

Nike Air Max 1 Elemental Gold

Jak już wiecie od dłuższego współpracujemy bliżej z Nike Sportswear. Dzięki temu mamy możliwość przetestować, sprawdzić i porobić zdjęcia najróżniejszym modelom i kolorystykom. W jednej z ostatnich paczek, które wpadły do nas znalazły się Nike Air Max 1 Elemental Gold. 

Paczka przyszła do mnie już ponad tydzień temu, ale dopiero teraz udało mi się zamknąć poprzednie sprawy i wrócić do tematu. Projekt na pierwszy rzut oka wydaje się zwykły i prosty. Jednakże, gdy przyjrzycie się im dokładniej to zobaczycie co w nich jest takiego innego.

Jest to wydanie Premium, a to oznacza całkiem inne materiały niż te, które projektanci Nike Sportswear zazwyczaj stosują. Cała cholewka została wykonana z mocnego,  wytrzymałego i grubego płótna zabarwiona na kolor jasnobrązowy. Skontrastowano to idealnie czernią na podeszwie i kilkoma innymi akcentami w tej samej barwie. Projekt dopieszcza kolor złoty na bocznej łyżwie, ostatnich oczkach na sznurówki czy na spodzie podeszwy.

Na metce widzimy odrobinkę kolor kasztanowego na brandingu i zastanawiam się czy może by zastosować sznurówki w tym samym kolorze? Albo całkiem jakieś inne? Co o tym myślicie, jakie byście tu wrzucili?

Poniżej możecie zdjęcia Nike Air Max 1 Elemental Gold na nogach, dzięki którym sami ocenicie ich wygląd.

Nike Air Max 1 Elemental Gold-1 Nike Air Max 1 Elemental Gold-2 Nike Air Max 1 Elemental Gold-4 Nike Air Max 1 Elemental Gold-3

Jakby się Wam spodobały i chcielibyście się dowiedzieć gdzie kupić Nike Air Max 1 „Elemental Gold” to już spieszę z informacjami. Na chwilę obecną zostało jeszcze sporo rozmiarów w oficjalnym sklepie Nike Sportswear, więc na spokojnie możecie powijać.

Pamiętajcie by później tagować zdjęcia na insta #theillestkicks

PRZEJDŹ DO SKLEPU