- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Air Max 1 Essential – Geyser Grey / Prize Blue

Nike Air Max 1 Essential – Geyser Grey / Prize Blue

Temat świeżych, październikowych wariantów popularnych biegówek, czyli Nike Air Max 1, był już grany na początku września, w newsie oznaczonym jako Nike Air Max 1 Essential & Premium (Październik 2013) – Ilustracje.

Dzisiaj mamy dla Was wydanie, które naszym zdaniem zainteresuje wiele osób. Mianowicie na warsztat wzięliśmy kolorystykę o nazwie Geyser Grey/Prize Blue. Już po samym tytule można się zorientować z jakimi kolorami będziemy mieli tutaj do czynienia. Przede wszystkim w oczy rzuca się odcień błękitu, który bardzo dobrze współgra z szarymi akcentami. Do tego dochodzą białe elementy w postaci m.in. podeszwy.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tych butów to jeszcze nie znamy oficjalnej daty premiery, ale trzymajcie rękę na pulsie i na bieżąco sprawdzajcie naszą stronę. Z wstępnych informacji wynika, że pojawią się one właśnie w tym miesiącu.

Nike Air Max 1 Essential
Geyser Grey/Prize Blue
537383-040
Październik 2013

NIKE-AIR-MAX-1-ESSENTIAL-GEYSER-GREY-PIRZE-BLUE-1-640x426 NIKE-AIR-MAX-1-ESSENTIAL-GEYSER-GREY-PIRZE-BLUE-1-det-640x426 NIKE-AIR-MAX-1-ESSENTIAL-GEYSER-GREY-PIRZE-BLUE-2-640x426 NIKE-AIR-MAX-1-ESSENTIAL-GEYSER-GREY-PIRZE-BLUE-3-640x426

via sneakerfreaker

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: