- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersNike Air Max 1 FB – Metallic Grey / Light Blue –...

Nike Air Max 1 FB – Metallic Grey / Light Blue – Volt (Kwiecień 2013)

Już w listopadzie ubiegłego roku mieliśmy okazję przedstawić Wam ilustracje z niektórymi modelami Nike Air Max 1, których premiera wypadała na 2013 rok. Dzisiaj chcielibyśmy zaprezentować nieco bliżej kolejne wydanie tych popularnych biegówek.

Tym razem postawiono na kolorystykę o dość długiej nazwie Metallic Grey/Light Blue-Volt. Jak sam tytuł wskazuje, w tym przypadku będziemy mieli do czynienia z metalicznym kolorem, który bardzo dobrze współgra z odcieniem błękitu, a także z niewielkimi, żółtymi i fioletowymi wstawkami. Ponadto, uzupełnieniem jest tutaj biała podeszwa.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność to sneakersy te znajdziecie w wybranych sklepach – sprawdźcie m.in. internetowy Overkill. Cena waha się w granicy 140 euro.

nike-air-max-1-fb-heel-profile-1 nike-air-max-1-fb-profile-1 nike-air-max-1-fb-toe-profile-1 nike-air-max-1-fb-metallic-grey-light-blue-volt-profile-1nike-air-max-1-fb-metallic-grey-light-blue-volt-quarter-heel-1 nike-air-max-1-fb-metallic-grey-light-blue-volt-quarter-toe-1 nike-air-max-1-fb-metallic-grey-light-blue-volt-side-1

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: