- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersNike Air Max 1 GS – Black / White – Turbo Green

Nike Air Max 1 GS – Black / White – Turbo Green

W sieci pojawiły się już pierwsze zajawki bardzo interesującego wydania popularnych biegówek, należących do amerykańskiej marki Nike. Oczywiście mowa o Air Max 1, ale na samym początku warto dodać, że w tym przypadku będziemy mieli do czynienia z oznaczeniem GS, także osoby z większą stopą będą musiały obejść się ze smakiem.

Wracając do wyglądu tych butów to już sam tytuł co nieco nam zdradza – Black/White-Turbo Green. Właśnie te trzy kolory zobaczymy w akcji. Przede wszystkim dominuje czerń. Kolor ten oczywiście dobrze współgra z bielą w postaci podeszwy i swoosha. Uzupełnieniem są zielono-morskie elementy.

Całość prezentuje się bardzo dobrze, a jeśli chodzi o dostępność tego wariantu to obecnie jest opcja, by załapać się na pre-order w wybranych sklepach na świecie jak np. internetowy Afew.

Nike Air Max 1 GS
Black/White-Turbo Green
555766-012
Maj 2014

Nike-Air-Max-1-GS-black-white-turbo-green-black Nike-Air-Max-1-GS-black-white-turbo-green-black_b2 Nike-Air-Max-1-GS-black-white-turbo-green-black_b4 Nike-Air-Max-1-GS-black-white-turbo-green-black_b5

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: