- Reklama -NIke Black Friday NIke Black Friday
Strona głównaStylSneakersNike Air Max 1 Jewel Premium „Black Diamond”

Nike Air Max 1 Jewel Premium „Black Diamond”

No i stało się! Po szeregu oryginalnych kolorystyk sprzed lat oraz projekcie z atmos na sklepowe półki powraca kolejny bardzo mocny przedstawiciel serii Air Max. Nike Sportswear postanowiło przywrócić oryginalne Air Max 1 Jewel w wydaniu premium i kolorystyce Black Diamond.

Część z Was zapewne zapyta co może być wyjątkowego w wydaniu łączącym tylko dwa kolory? Już Wam tłumaczę. Po pierwsze mamy tu prawilne kształty, zerknijcie chociażby na mudguard. Do tego dochodzi wykonanie Premium z białej skóry, która zdominowała całą cholewkę. Jednakże najważniejszy w tym projekcie jest boczny Swoosh, który został zastąpiony tym malutkim z tworzywa. Ten element mamy w kontrastowej czerni, która została wykorzystana również na tylnym brandingu. Czerń pojawia się jeszcze na systemie Air Max w białej podeszwie oraz na jej spodzie. Przy czym wspomniany spód jest półprzezroczysty i widzimy przez niego ogromnego Swoosha! Coś pięknego!

Widoczne tu buty pojawią się w sprzedaży w sklepie Nike pod tym linkiem już 15 czerwca.

Nike Air Max 1 Jewel Premium SC „Black Diamond”
White / Black
15 Czerwiec 2017
$140
918354-103

Nike Air Max 1 Premium Jewel Black Diamond-1 Nike Air Max 1 Premium Jewel Black Diamond-2 Nike Air Max 1 Premium Jewel Black Diamond-3 Nike Air Max 1 Premium Jewel Black Diamond-4 Nike Air Max 1 Premium Jewel Black Diamond-5 Nike Air Max 1 Premium Jewel Black Diamond-6

- Reklama -NIke Black Friday
- Reklama -NIke Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: