Ledwo co pokazywaliśmy zajawkę, a już mamy pełen dokładny podgląd na bardzo mocne wydanie jakim jest Nike Air Max 1 Jewel w kolorystyce White / University Red.

Nike Sportswear powoli wychodzi na prostą w temacie Jedynek, a takie wydania jak to tylko odnawiają miłość wielu z nas do tego modelu. Mamy przed oczami całą białą cholewkę, którą wykonano ze skóry. Wydaje się, że całość będzie w prawilnym kształcie, mudguard czy toebox zdają się być w odpowiednim cięciu. Ożywiono to czerwonymi akcentami na metce na języku oraz na zapiętce. Do tego dochodzi osławiony mini Swoosh na bocznym panelu, to właśnie ten akcent nadaje tym butom charakteru i wyjątkowości. Ciekawostką jest tu także biała mleczna podeszwa od spodu, przez którą widzimy dużego czarnego Swoosha.

Możemy się ich spodziewać już w najbliższych dniach/tygodniach. Sprawdzajcie zatem na bieżąco dział nowości w sklepie Nike by nie przegapić premiery opisywanych tu Nike Air Max 1 Jewel.

Nike Air Max 1 Jewel White University Red-1 Nike Air Max 1 Jewel White University Red-2 Nike Air Max 1 Jewel White University Red-3 Nike Air Max 1 Jewel White University Red-4 Nike Air Max 1 Jewel White University Red-5 Nike Air Max 1 Jewel White University Red-7 Nike Air Max 1 Jewel White University Red-8

via Footpatrol

 

 

 

Reklama
air jordan