- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Air Max 1 Premium "Sonic Yellow Jaquard"

Nike Air Max 1 Premium „Sonic Yellow Jaquard”

W sieci pojawiły się właśnie zdjęcia zwiastujące ciekawe wydanie modelu Nike Air Max 1 w wersji Premium. Sama kolorystyka wstępnie nosi nazwę Sonic Yellow Jaquard, dlatego zdecydowanie kojarzy się ona z motywem, który pojawił się przy biegówkach Air Max 90 Team Red/Jaquard.

Jak można zorientować się po samym tytule, będziemy mieli tutaj do czynienia z żółtym kolorem, ale w tym przypadku nie jest to dominująca barwa – znajdziemy ją w zasadzie tylko na swooshu. Natomiast, zdecydowanie dominuje odcień szarości, który pokrywa prawie całą powierzchnię tych butów. Warto również zwrócić uwagę na żakardową tkaninę – umieszczono ją m.in. na toeboxie.

Co do dostępności to jeszcze nie znamy oficjalnej daty premiery, ale na bieżąco sprawdzajcie naszą stronę, bowiem w każdej chwili może pojawić się jakaś informacja na ten temat.

Nike Air Max 1 Premium
„Sonic Yellow Jaquard”
2013

sonic-yellow-jaquard-air-max-1-prm-nike sonic-yellow-jaquard-air-max-1-prm-nike_02 sonic-yellow-jaquard-air-max-1-prm-nike_03 sonic-yellow-jaquard-air-max-1-prm-nike_05 sonic-yellow-jaquard-air-max-1-prm-nike_06

via modern-notoriety

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: