- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersNike Air Max 1 WMNS – Black / Black – Metalic Silver...

Nike Air Max 1 WMNS – Black / Black – Metalic Silver – White

Zaledwie dwa dni temu wspominaliśmy Wam o bardzo fajnym wydaniu popularnych biegówek ze stajni Nike. Jak możecie się zorientować, chodzi o model Air Max 1, dodatkowo oznaczony jako WMNS w kolorystyce Game Royal/Game Royal–White.

Dzisiaj skupimy się na podobnym schemacie, jeśli chodzi o rozprowadzenie barw i użytych technologiach. Mianowicie drogie Panie sprawdźcie zestawienie o nazwie Black/Black-Metalic Silver-White, gdzie w akcji zobaczymy głównie jeden kolor. Jest nim czerń, zajmująca prawie całą powierzchnię i świetnie współgrająca z szarymi akcentami w postaci m.in. swoosha. Uzupełnieniem stawki jest biała podeszwa.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność to obecnie można załapać się na opcję pre-order w wybranych sklepach na świecie. Sprawdźcie m.in. ofertę Afew-Store.

Nike Air Max 1 WMNS
Black/Black-Metalic Silver-White
704995-001
Styczeń 2015

afew-store-sneaker-nike-wmns-air-max-1-ultra-moire-black-black-mtllcsilver-white-12 afew-store-sneaker-nike-wmns-air-max-1-ultra-moire-black-black-mtllcsilver-white-13 afew-store-sneaker-nike-wmns-air-max-1-ultra-moire-black-black-mtllcsilver-white-14 afew-store-sneaker-nike-wmns-air-max-1-ultra-moire-black-black-mtllcsilver-white-16

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: