- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Air Max 270 w kolorystyce Black / University Gold

Nike Air Max 270 w kolorystyce Black / University Gold

Jak już zapewne wiecie 2018 rok przyniósł nam między innymi zupełnie nowy model ze stajni Nike. Mowa o butach Nike Air Max 270, które są typowym wydaniem lifestyle’owym. Do tej pory wyszło już kilka wariantów kolorystycznych tego obuwia a teraz my dorzucamy do tego zestawienie barw o następującej nazwie Black/University Gold.

W tym przypadku, na poniższych butach, które są zainspirowane między innymi modelem Air Max 180 i 93, widzimy żółto-czarną mieszankę barw. Miks ten zdecydowanie dominuje na cholewce a żółta barwa widnieje na toeboxie, sznurówkach oraz językach a przy okazji stanowi świetne tło dla czarnych akcentów w postaci swoosha czy tyłu tych kicksów. Ponadto na największe wyróżnienie zasługuje różowa pięta z systemem AIR, która dodatkowo jest przezroczysta a pozostała część podeszwy to już biel.

Jak sami widzicie po naszym opisie oraz poniższych zdjęciach, naprawdę sporo się tutaj dzieje, aczkolwiek naszym zdaniem sam wariant kolorystyczny jest bardzo udany. Jeśli jesteście nim zainteresowani to czym prędzej udajcie się na oficjalną stronę internetową Sneaker Politics lub przeszukajcie polską stronę Nike.

Nike Air Max 270 w kolorystyce Black : University Gold1 Nike Air Max 270 w kolorystyce Black : University Gold2 Nike Air Max 270 w kolorystyce Black : University Gold3 Nike Air Max 270 w kolorystyce Black : University Gold4 Nike Air Max 270 w kolorystyce Black : University Gold5 Nike Air Max 270 w kolorystyce Black : University Gold6 Nike Air Max 270 w kolorystyce Black : University Gold7 Nike Air Max 270 w kolorystyce Black : University Gold8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: