- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Air Max 270 w kolorystyce White/Black-White

Nike Air Max 270 w kolorystyce White/Black-White

Jak już zapewne wiecie, w tym roku projektanci Nike zdecydowali połączyć ze sobą modele Nike Air Max 180 oraz 93, a dzięki temu zabiegowi powstał typowo lifestyle’owy model Nike Air Max 270. Jeśli na bieżąco sprawdzaliście nasz magazyn to prezentowaliśmy Wam już kilka kolorystyk tych butów. Sprawdźcie nasz tag związany z tym obuwiem: https://www.theillest.pl/tag/nike-air-max-270/.

Natomiast, jeśli chodzi o dzisiejszą kolorystykę to mamy do czynienia z bardzo prostym tematem. Zestawienie barw nosi nazwę White/Black-Whie i w tym przypadku w akcji zobaczymy głównie dwa kolory. Przede wszystkim dominuje biel, która pokrywa większą część powierzchni tej przewiewnej cholewki. Barwa ta znajduje się także na językach i sznurówkach i stanowi świetne tło dla niewielkich czarnych akcentów w postaci małego swoosha, umieszczonego na bocznych panelach czy podpisu 270. Uzupełnieniem stawki jest biała podeszwa i widoczny, charakterystyczny system AIR, znajdując się w okolicy pięty.

Co do dostępności poniższej parki to już teraz możecie sprawdzać wybrane sklepy na świecie, które w swoim asortymencie posiadają produkty Nike. Możecie zajrzeć do SneakerPolitics lub po prostu uderzyć do źródła, czyli na oficjalną stronę internetową Nike.

Nike Air Max 270 w kolorystyce White Black White1 Nike Air Max 270 w kolorystyce White Black White2 Nike Air Max 270 w kolorystyce White Black White3 Nike Air Max 270 w kolorystyce White Black White4 Nike Air Max 270 w kolorystyce White Black White5 Nike Air Max 270 w kolorystyce White Black White6 Nike Air Max 270 w kolorystyce White Black White7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: