Nie ma praktycznie tygodnia,w  którym ekipa Nike Sportswear nie wysłałaby do sklepów swoich klasyków z 1990 roku. Dziś przed Wami najnowsze dziecko ze stajni w Oregonie, czyli wydanie Ultra Moire w kolorystyce nazwanej w skrócie Black/Total Crimson.

Czego możemy się spodziewać tym razem? Przede wszystkim mamy odchudzoną i lżejszą podeszwę, ale nadal z systemem Air Max, do tego dochodzi jednolita bezszwowa cholewka zrobiona w nowej technologii z syntetyka. Zabarwiono całość na kolor czarny, przy czym na cholewce widzimy antracytowy wzór. Idealnie skontrastowano to z czerwienią na wyściółce buta. Warto też zwrócić uwagę na rysunki na wkładkach, są dość niestandardowe. Kropką nad i jest odblaskowy mudguard.

Opisywane męskie Air Max 90 dostaniecie w polskim sklepie Nike.

Nike Air Max 90 Ultra Moire FB
Black/ Black – Anthracite – Total Crimson
820277-001
Luty 2016

NIKE AIR MAX 90 ULTRA MOIRE FB-BLACK-TOTAL CRIMSON-1 NIKE AIR MAX 90 ULTRA MOIRE FB-BLACK-TOTAL CRIMSON-2 NIKE AIR MAX 90 ULTRA MOIRE FB-BLACK-TOTAL CRIMSON-3 NIKE AIR MAX 90 ULTRA MOIRE FB-BLACK-TOTAL CRIMSON-4 NIKE AIR MAX 90 ULTRA MOIRE FB-BLACK-TOTAL CRIMSON-5 NIKE AIR MAX 90 ULTRA MOIRE FB-BLACK-TOTAL CRIMSON-6

Reklama
air jordan