- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaStylSneakersKim Jones z Dior projektuje swoją wersję butów Nike Air Max 95...

Kim Jones z Dior projektuje swoją wersję butów Nike Air Max 95 „Total Orange”

Kim Jones to bezsprzecznie jedna z najważniejszych osób w świecie mody. To on był odpowiedzialny za kolaborację Supreme x Louis Vuitton, a teraz pracując jak dyrektor kreatywny Dior zaprosił do współpracy Shawna Stussy. Zatem powiązania ze światem streetwearu są dość mocne. Nie dziwi więc fakt, że został zaproszony przez Nike do zaprojektowania swojej wersji butów Air Max 95, które obchodzą właśnie swoje 25 lecie.

Jeśli chodzi o kwestie designu to nie doświadczymy tu rewolucji materiałowej. Nie oznacza to jednak, że Kim nie zdecydował się na nic ciekawego. Zerknijcie chociażby na panele zabarwione na szaro, gdzie umieścił czarne akcenty. Z tych zdjeć trudno wywnioskować czy to otwory czy jedynie farba.

Wspomniane panele zostały oddzielone od podeszwy elementami w białawo lodowym odcieniu. Dodatkowo umieszczono na nich mini Swoosh na przodzie i nazwisko projektanta na pięcie. Górne partie cholewki to kolor czarny przełamany kontrastowym pomarańczem.

Całość będzie spoczywała na białej podeszwie z lodowo błękitnym półprzezroczystym spodem. Z kolei pomarańczowy systemem Air Max świetnie ożywia projekt.

Szczegóły związane z ich premierą w sklepie Nike są oczywiście owiane tajemnicą. Skoro w sieci pojawiły się już oficjalne fotografie to nie powinien to być jakiś odległy termin.

Kim Jones x Nike Air Max 95
Black / Total Orange
DD1871-001
2021

Nike Air Max 95 Kim Jones DD1871-001 1 Nike Air Max 95 Kim Jones DD1871-001 3 Nike Air Max 95 Kim Jones DD1871-001 4

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: