- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNIKE AIR MAX 95 PREMIUM - WHITE / BROWN - NAVY

NIKE AIR MAX 95 PREMIUM – WHITE / BROWN – NAVY

Jesienna oferta Nike Sportswear powiększa się właśnie o nową wersję kolorystyczną absolutnego klasyka z ich stajni, mianowicie Air Max 95. Wydanie premium pojawi się na sklepowych półkach w kolorystyce, którą na potrzeby tego wpisu nazwaliśmy White / Brown – Navy.

Zacznijmy od dołu, gdzie mamy podeszwę z kilkoma okienkami przedstawiającymi system Air Max. Została ona zabarwiona na kolor granatowy. Nad nią projektanci stosują mudguard wykonany ze skóry w brązie. Z kolei panele z zamszu oraz siateczki okupujące górę cholewki skąpano w białej farbie. Całe to zestawienie tworzy niesamowity efekt. Dodatkowo pasek na języku oraz na tyle mamy w odblaskowym materiale 3M.

Konkretów co do premiery nie znamy, więc zachęcamy do systematycznego sprawdzania działu nowości w sklepie Nike Sportswear.

NIKE AIR MAX 95 PREMIUM-WHITE-BROWN-NAVY-1 NIKE AIR MAX 95 PREMIUM-WHITE-BROWN-NAVY-3 NIKE AIR MAX 95 PREMIUM-WHITE-BROWN-NAVY-4 NIKE AIR MAX 95 PREMIUM-WHITE-BROWN-NAVY-6 NIKE AIR MAX 95 PREMIUM-WHITE-BROWN-NAVY-7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: