Nike Air Max 97 OG – Black / Volt

Nike Air Max 97 OG Black Volt

Nike Sportswear idzie za ciosem! Po kilku oryginalnych wariantach jak chociażby Silver Bullet na sklepowe półki powrócą kolejne warianty sprzed lat. Mowa tu bohaterze tego wpisu, czyli o wariancie Black/Volt-Metallic Silver-White.

Cholewka wykonana z czarnego zamszu tuż nad podeszwą oraz siateczki w tym samym kolorze, którą znajdziemy w górnych partiach buta będzie postawiona na podeszwie w kolorze białym z czarnym spodem. Ciekawym zabiegiem jest tu dodanie odblaskowych akcentów z matieriału 3M na górze cholewki, a także jaskrawo zielone detale. Ten ostatni kolor zostanie zastosowany na systemie Air Max widocznym w podeszwie oraz na bocznej mini łyżwie, na języku oraz na tyle buta.

Konkretnej daty premiery jeszcze nie znamy, ale powinny to być najbliższe dni/tygodnie. Będzie je można kupić w sklepie pod tym linkiem.

Nike Air Max 97 OG
Black/Volt-Metallic Silver-White
921826-004
Jesień 2017
$170

Nike Air Max 97 OG Black Volt-1 Nike Air Max 97 OG Black Volt-2 Nike Air Max 97 OG Black Volt-3 Nike Air Max 97 OG Black Volt-4 Nike Air Max 97 OG Black Volt-5 Nike Air Max 97 OG Black Volt-6