- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Air Max 97 “Olympic Rings” Pack

Nike Air Max 97 “Olympic Rings” Pack

Rok 2020 będzie idealny dla fanów sportu, którzy będą mogli zasiąść przed telewizorem i pooglądać między innymi zmagania sportowców podczas tegorocznych igrzysk olimpijskich. Z tejże okazji ekipa designerów Nike zdecydowała się wypuścić specjalny zestaw butów Air Max 97.

Widoczne w dalszej części wpisu zdjęcia przedstawiają pięć różnych kolorystyk butów, które swoimi barwami nawiązują do pięciu okręgów olimpijskich. Okręgi w rzeczywistości symbolizują pięć kontynentów. Mamy zatem buty w kolorach: niebieskim, czarnym i czerwonym, a także żółtym i zielonym. Każdy z wariantów spoczywa na biało czarnej podeszwie i jest przyozdobiony złotym Swooshem na boku, co wprost odnosi się do złotych medali, o które walczą sportowcy z całego świata.

Wybór sylwetki AM97 nie zdaje się być przypadkowy, ponieważ Christian Tresser przy jej projektowaniu miał się rzekomo inspirować superszybkimi japońskimi pociągami, a Japonia jest gospodarzem tegorocznych igrzysk.

Opisywane tu buty Nike Air Max 97 “Olympic Rings” Pack już niedługo powinny być osiągalne w internetowym sklepie Nike.

Nike Air Max 97 Olympic Rings Pack Black Nike Air Max 97 Olympic Rings Pack Blue Nike Air Max 97 Olympic Rings Pack Green Nike Air Max 97 Olympic Rings Pack Red Nike Air Max 97 Olympic Rings Pack Yellow

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: