Po kilku tygodniach i limitowanym wydaniu buty Nike Air Max 97 Silver Bullet powracają na sklepowe półki raz jeszcze. Nike szykuje się właśnie do ponownej dostawy.

But, którego premiera elektryzowała nas pod koniec zeszłego roku to wydanie idealnie odwzorowujące oryginał z 1997 roku. Mamy zatem cholewkę w odcieniach koloru srebrnego, którą wykonano z siateczki i syntetyka. Taką wisienką na torcie zdaje się być czerwona mała łyżwa po boku buta tuż nad podeszwą. A propos tego ostatniego elementu to jak sami widzicie na załączonych poniżej fotografiach jest pełnowymiarową poduszkę gazową Air, które znamy z oryginalnego modelu. Do tego dochodzi jeszcze czarna wyściółka, metka i pętelka na zapiętce.

Tak jak wspominaliśmy widoczne tu buty Nike Air Max 97 Silver Bullet pojawią się w polskim sklepie już za kilka dni. Sprawdź szczegóły premiery pod tym linkiem.

Nike Air Max 97 OG SIlver Bullet-1 Nike Air Max 97 OG SIlver Bullet-2 Nike Air Max 97 OG SIlver Bullet-3 Nike Air Max 97 OG SIlver Bullet-4 Nike Air Max 97 OG SIlver Bullet-5 Nike Air Max 97 OG SIlver Bullet-7 Nike Air Max 97 OG SIlver Bullet-8

Reklama
air jordan