- Reklama -NIkeNIke

Spływający śluz, odblaskowe akcenty i świecąca podeszwa – oto nowe Nike Air Max 97

Kiedy myślałeś, że widziałeś już wszystko i nic nie jest w stanie Cię zaskoczyć, wtedy z szafy wyskakują designerzy Nike i serwują buty takie jak chociażby poniższe Air Max 97.

W nadchodzącym wydaniu dzieje się tak dużo, że sami nie wiemy od czego zacząć. Może pójdziemy od tematu bazowego. Konstrukcja cholewki opiera się na mudguardzie idącym tuż nad podeszwą, który został wykonany z fioletowego zamszu. Tuż nad nim i w górnych partiach cholewki widzimy kontrastową czarną siateczkę.

Oba te kolory zostały rozdzielone wąskim pasem w pastelowej mięcie. To właśnie z niego spływa „śluz” w tym samym kolorze i wydaje się, że zaraz przesłoni czerwony Swoosh na boku. W górnych partiach buta umieszczono dwa pasy z odblaskowe materiału 3M, które tylko podkreślają wyjątkowość tego wydania. Na koniec całość osadzono na czarno miętowej podeszwie, która od spodu ma właściwości fluorescencyjne i dzięki czemu świeci w ciemnościach. How cool is that?!

Zapewne motywem przewodnim dla designerów z Oregonu była tematyka skupiona wokół zbliżającego się Halloween. To właśnie wtedy opisywane Nike Air Max 97 powinny wpaść do internetowego sklepu Nike.

Nike Air Max 97 slime purple 1 Nike Air Max 97 slime purple 2 Nike Air Max 97 slime purple 3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: