- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike wypuści buty Air Max Deluxe w kolorystyce „Midnight Navy”

Nike wypuści buty Air Max Deluxe w kolorystyce „Midnight Navy”

Jeszcze w tym roku zobaczymy kilka bardzo ciekawych kolorystyk niedawno przywróconych Nike Air Max Deluxe, które zadebiutowały w sklepach w 1999 roku. Po wersjach Photo Blue oraz Sequoia mam dla Was oficjalne fotografie wersji nazwanej w skrócie „Midnight Navy”.

Dresiarski klasyk z przełomu wieków pojawi się w kolejnej dość szalonej kolorystyce. Bezszwowa jednoczęściowa konstrukcja została zabarwiona przy pomocy beżu i koloru błękitnego, którym towarzyszy pas z kolorem żółtym. Na tyle i przy wiązaniu widzimy elementy i konstrukcję w odcieniach czerni i brązu. Natomiast podeszwa to ponownie zaskoczenie, ponieważ zabarwiono ją na kolor złoty, natomiast system Air Max to odcień purpury. Dla przypomnienia to podeszwa w tym modelu pochodzi z butów Air Max 97.

Widoczne tu buty powinny pojawić się pod tym linkiem już 16 sierpnia.

Nike Air Max Deluxe
Midnight Navy/Laser Orange
AJ7831-400
16 Sierpień 2018
$180

Nike Air Max Deluxe Midnight Navy Laser Orange AJ7831-400 1 Nike Air Max Deluxe Midnight Navy Laser Orange AJ7831-400 3 Nike Air Max Deluxe Midnight Navy Laser Orange AJ7831-400 4 Nike Air Max Deluxe Midnight Navy Laser Orange AJ7831-400 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: