- Reklama -NIke Black Friday NIke Black Friday
Strona głównaStylSneakersNike Air Max Light x size? – „Easter Edition”

Nike Air Max Light x size? – „Easter Edition”

Po lutowej kolaboracji z amerykańską marką Nike Sportswear, sklep size? nie zwalnia tempa i idzie za ciosem, bowiem już dzisiaj mamy okazję sprawdzić najnowszych pack, który nosi nazwę Easter Edition.

Jak sam tytuł wskazuje, jest to świąteczne, a dokładniej wielkanocne wydanie, składające się z dwóch wariantów kolorystycznych modelu Nike Air Max Light – fioletowej i niebieskiej. To prawda, że tym butom jest zdecydowanie ciężej przebić się, gdy za konkurenta mają takich przeciwników jak Air Max 1 i 90. Mimo wszystko, może dzięki takim akcjom jeszcze bardziej zwiększy się ich popularność.

Natomiast, jeśli chodzi o wygląd tych sneakersów, to można powiedzieć, że w tym wypadku w dużej mierze postawiono na oldschoolowy klimat. Ponadto, w roli głównej możemy zobaczyć tutaj taki materiał jak zamsz.

Co do dostępności, to kicksy te znajdziemy oczywiście w sklepie size? Datę premiery wyznaczono na 22 marca, czyli już w ten piątek. Cena jednej pary będzie wahać się w granicy 100 funtów.

Nike-Air-Max-Light-–-size-Worldwide-exclusive-‘Easter-Edition’-1-540x281 Nike-Air-Max-Light-–-size-Worldwide-exclusive-‘Easter-Edition’-2-560x320 Nike-Air-Max-Light-–-size-Worldwide-exclusive-‘Easter-Edition’-540x281

via sneakersaddict
- Reklama -NIke Black Friday
- Reklama -NIke Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: