- Reklama -NIke Black Friday NIke Black Friday

Nike Air Max Lunar90 „Infrared”

Już wczoraj wspominaliśmy Wam o tym, że amerykańska firma Nike przedstawiła właśnie świeże warianty modelu Air Max Lunar90. Natomiast dzisiaj mamy okazję przyjrzeć się nieco bliżej jednemu z wydań a dokładnie klasycznej kolorystyce Infrared.

Oczywiście jak już wiadomo, buty te stanęły na podeszwie Lunar. Dzięki czemu będą one o wiele lżejsze i wygodniejsze, a sama stopa będzie odczuwać jeszcze większy komfort. Dodatkowo ta technologia ma zapewnić lepszą amortyzację i elastyczność. Na tym jednak nie koniec, bowiem designerzy z Nike zrezygnowali z tradycyjnych materiałów i zainwestowali w bezszwową metodę Hyperfuse.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność to tutaj pojawia się ciekawostka. Z wstępnych informacji wynikało, że kupicie je na oficjalnej stronie internetowej Nike, ale tam kicksy te już są wyprzedane. Miejmy nadzieję, że pojawią się one jeszcze na początku stycznia przyszłego roku.

Nike Air Max Lunar90
„Infrared”
Styczeń 2014

a-closer-look-at-the-nike-air-max-lunar90-infrared-2 a-closer-look-at-the-nike-air-max-lunar90-infrared-3 a-closer-look-at-the-nike-air-max-lunar90-infrared-4 a-closer-look-at-the-nike-air-max-lunar90-infrared-5

- Reklama -NIke Black Friday NIke Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: