- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Air More Uptempo „Flax” - Mamy datę premiery i oficjalne zdjęcia

Nike Air More Uptempo „Flax” – Mamy datę premiery i oficjalne zdjęcia

Wczoraj pokazywaliśmy Wam całe zestawienie kolekcji butów Nike „Flax” aka „Wheat” na sezon jesienno zimowy. Dziś skupimy się tylko i wyłącznie na jednym modelu, mianowicie Nike Air More Uptempo.

Model, w którym grywał Scottie Pippen zalicza w tym roku bardzo mocny powrót, a jego popularność nie słabnie. Specjalnie na końcówkę roku projektanci Nike korzystają z dobrodziejstwa miodowych Timberlandów i montują w swoim modelu podobne rozwiązania. Mamy zatem jasnobrązową konstrukcję z wielkim napisem AIR na boku, który również jest w tym samym kolorze. Całość postawiono na kontrastowej białej podeszwie, która ożywia ten projekt. Od spodu zamontowano brązową gumę wieńcząc tym samym najnowsze dzieło projektantów z Oregonu.

Szczegóły co do premiery nowych Nike Air More Uptempo „Flax” aka „Wheat”, która jest już za chwilę (14.10) znajdziecie w sklepie pod tym linkiem.

Nike Air More Uptempo Flax Wheat-1 Nike Air More Uptempo Flax Wheat-2 Nike Air More Uptempo Flax Wheat-3 Nike Air More Uptempo Flax Wheat-4 Nike Air More Uptempo Flax Wheat-5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: