- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Air More Uptempo „Knicks” aka „Dunk Over Ewing”

Nike Air More Uptempo „Knicks” aka „Dunk Over Ewing”

Air More Uptempo, czyli buty Pippena z połowy lat ’90 radzą sobie bardzo dobrze i nadal cieszą się sporą popularnością. Ekipa Nike Sportswear postanowiło dołożyć nam kolejny bardzo ciekawy wariant, który został nazwany „Knicks” aka „Dunk Over Ewing”.

Dlaczego ten wariant jest inny od reszty? Chodzi o motyw przewodni i główną inspirację, nie licząc już dodatkowych smaczków. Przejdźmy już do konkretów. Projektanci inspirowali się dunkiem Scottiego Pippena nad Patrickiem Ewingiem z Knicks w 6 meczu Finałów Wschodu z 1994 roku. Zobaczcie załączone poniżej video.

Mamy zatem buty zaprojektowane w kolorze Knicks. Cholewka z durabucku została zabarwiona na kolor biały i przełamana kolorem granatowym, który został wykorzystany przy ogromnym napisie AIR na boku oraz kilku akcentach. Dopełnieniem są tu pomarańczowe delikatne dodatki. Ciekawostką są tu wstawki nawiązujące do słynnego wsadu sprzed lat. Mowa tu o grafice na wkładce czy numerze 33 na zapiętce. Świetny pomysł.

Widoczne tu buty Nike Air More Uptempo „Knicks” aka „Dunk Over Ewing” będą do kupienia w sklepie pod tym linkiem już 19 września.

Nike Air More Uptempo “Knicks” aka “The Dunk”
White/Deep Royal Blue-Team Orange
921948-101
19 Wrzesień 2017

Nike Air More Uptempo Knicks aka Dunk Over Ewing-0

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: