Aż trudno uwierzyć, że Air Presto pochodzi z 2000 roku! Do tej pory wbija niektórych w szok i nadal opornie podchodzą do tej ‚futurystycznej’ bryły. Nike Sportswear nic z tego sobie nie robi i serwuje co jakiś czas kolejne wersje kolorystyczne.

Dziś mamy dla Was wersję Black / Neutral Grey, z którą możecie się zapoznać dzięki załączonym poniżej fotografiom. Konstrukcja opiera się o czarną siateczkę, która zapewnia wygodę i doskonałe dopasowanie. Towarzyszy jej szarawo biała konstrukcja na tyle i boku, jak również na nosku. Wszystko to spoczywa na biało czarnej podeszwie z pianki Phylon, w której poduszka gazowa Air-Sole w okolicy pięty zapewnia lekkość i amortyzację.

Opisywana poniżej wersja Nike Air Presto pojawi się w sklepie Nike Sportswear na dniach, sprawdzajcie na bieżąco by nie przegapić.

NIKE AIR PRESTO - BLACK : NEUTRAL GREYNIKE AIR PRESTO-BLACK-NEUTRAL GREY-0 NIKE AIR PRESTO - BLACK : NEUTRAL GREYNIKE AIR PRESTO-BLACK-NEUTRAL GREY-2 NIKE AIR PRESTO - BLACK : NEUTRAL GREYNIKE AIR PRESTO-BLACK-NEUTRAL GREY-3 NIKE AIR PRESTO - BLACK : NEUTRAL GREYNIKE AIR PRESTO-BLACK-NEUTRAL GREY-4 NIKE AIR PRESTO - BLACK : NEUTRAL GREYNIKE AIR PRESTO-BLACK-NEUTRAL GREY-5

Reklama
air jordan