- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaStylSneakersNike Air Presto Mid Utility (Listopad 2016)

Nike Air Presto Mid Utility (Listopad 2016)

Trzeba przyznać, że model Nike Air Presto Utility to dość nietypowy but, szczególnie gdy w grę wchodzi wariant Mid. Jednak model ten ma coś w sobie, że przyciąga nasz wzrok, tym bardziej że obecnie mamy okazję sprawdzić cztery wersje kolorystyczne tych kicksów. Co więcej, wyglądają one na tyle solidnie, że chyba spokojnie mogą sprawdzić się na obecną pogodę i nieco niższe temperatury.

Do wyboru mamy wariant czarny, czarno-szary, zielony i szaro-biały. Ciężko wskazać faworyta, ale chyba najlepsze wrażenie robi zestawienie szaro-białe a zaraz za nim plasuje się czerń. Koniecznie sprawdźcie poniższe fotografie i dajcie znać, które wydania Wam przypadły do gustu.

Więcej informacji szukajcie na oficjalnej stronie internetowej Nike.

nike-air-presto-mid-utility-closer-look-1 nike-air-presto-mid-utility-closer-look-2 nike-air-presto-mid-utility-closer-look-3 nike-air-presto-mid-utility-closer-look-4 nike-air-presto-mid-utility-closer-look-5 nike-air-presto-mid-utility-closer-look-6 nike-air-presto-mid-utility-closer-look-7 nike-air-presto-mid-utility-closer-look-8 nike-air-presto-mid-utility-closer-look-9 nike-air-presto-mid-utility-closer-look-10 nike-air-presto-mid-utility-closer-look-12 nike-air-presto-mid-utility-closer-look-13

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: