- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Air Presto Ultra BR - Midnight Navy

Nike Air Presto Ultra BR – Midnight Navy

Przewiewny materiał nie pojawia się tylko na odzieży z linii Nike Sportswear, ale oczywiście również na wybranych modelach. Dzisiaj skupimy się na odświeżonej wersji butów Nike Air Presto Ultra BR, dostępnych w kolorystyce Midnight Navy.

Co zatem tutaj zobaczymy? Przede wszystkim granatową barwę, która dominuje i stanowi świetne tło dla motywu graficznego, imitującego nieco łuski ryby. Jak już wspominaliśmy na starcie tego wpisu, sama cholewka jest na maksa przewiewna a do tego lekka. Uzupełnieniem stawki jest granatowa podeszwa, sznurówki oraz elementy wiązań, utrzymane w tej samej barwie.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność poniższych Nike Air Presto to koniecznie odwiedźcie oficjalną stronę internetową Sneaker Politics oraz przejrzyjcie naszą sklepową zakładkę.

Nike Air Presto Ultra BR – Midnight Navy1 Nike Air Presto Ultra BR – Midnight Navy2 Nike Air Presto Ultra BR – Midnight Navy3 Nike Air Presto Ultra BR – Midnight Navy4 Nike Air Presto Ultra BR – Midnight Navy5 Nike Air Presto Ultra BR – Midnight Navy6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: