- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

Nike Air Presto Ultra Flyknit – Data Premiery

Kultowy swoosh nie zwalnia tempa a wszystko za sprawą modelu Nike Air Presto, ale w wydaniu Ultra Flyknit. Ekipa Nike zaprezentowała właśnie kilka zbliżających się kolorystyk tego modelu. Były już zajawki a teraz dorzucamy kilka kolejnych fotografii i oficjalną datę premiery!

Ponadto do wyboru będziemy mieli zestawienie białe, niebieskie czy turkusowe. Warto również poświęcić chwile podpisowi, który widnieje przy tych butach. Mowa o Ultra Flyknit, czyli technologii która łączy obszary o wysokim stopniu wentylacji a elastyczność umieszczona jest w kluczowych miejscach. Do tego cholewka dostosowuje się do kształtu stopy, zapewniając jej maksymalny komfort i lekkość.

Nike Air Presto Ultra Flyknit zadebiutuje już za dwa tygodnie a więc 28 kwietnia na specjalnej aplikacji Nike SNKRS, zanim pojawi się na sklepowych półkach a to nastąpi 5 maja.

nike-air-presto-ultra-flyknit-official-1 nike-air-presto-ultra-flyknit-official-3 nike-air-presto-ultra-flyknit-official-4 nike-air-presto-ultra-flyknit-official-5 nike-air-presto-ultra-flyknit-official-6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: